Předehra k válce – lídři separatistických republik žádají Putina o pomoc proti ukrajinské agresi

Předehra k válce – lídři separatistických republik žádají Putina o pomoc proti ukrajinské agresi
Autor fotografie: Pexels|Popisek: Ilustrační fotografie
23 / 02 / 2022, 22:30

Ruské weby zveřejnily informace, že lídři Doněcké lidové republiky Denis Pušilin a Luhanské lidové republiky Leonid Pasečnik požádali ruského prezidenta Putina o pomoc při odražení údajné agrese ukrajinských ozbrojených sil.

Tuto informaci sdělil médiím tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov. Rusko pokračuje nadále v obviňování Ukrajiny z agrese proti separatistickým republikám, z ničení infrastruktury a neustále ukazuje prstem na Ukrajina, jako původce aktuálního konfliktu.

Že situace zdaleka ještě nevygradovala svědčí i to, že podle zpráv na Twitteru vypínají ruští vojáci v oblasti východní Ukrajiny mobily, což by svědčilo o přípravách k akci.

Očekávají se i další operace“false flag“, které by ospravedlnily případný ruský zásah.

 

Zdroj: RT, Sputnik, Twitter

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace