Předložte důkaz, odkud pocházíte, naléhal číšník na hosty. A pak se to stalo

Předložte důkaz, odkud pocházíte, naléhal číšník na hosty. A pak se to stalo
Autor: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: číšník
22 / 03 / 2017, 18:30

Bizarní incident se přihodil v jedné kalifornské restauraci.

Restaurace v kalifornském Huntington Beach zažila nevšední incident. Než obsloužil hosty, ptal se číšník hostů, odkud pocházejí a kde je jejich trvalé bydliště.

Se svým nepříjemným zážitkem se svěřila Branda Carillová, která byla se svým přítelem v restauraci na obědě. Když si sedli, přišel k ním číšník a požadoval od nich důkaz, odkud pocházejí. Carillová to brala zprvu jako vtip, ale číšník ,,bez úsměvu" byl neoblomný a stále na dvojici naléhal.

související: Migranti v Německu odmítají deportace, odmítají pracovat. "Jsme hosty Merkelové!"

,,Nebyl zde žádný náznak toho, že by chtěl žertovat nebo dokonce s námi flirtovat," řekla Carillová. Ta si později postěžovala manažerovi restaurace, který si zavolal číšníka ,,na kobereček" a posléze i vyhodil. Manažer prodejny se pak Carillové za incident omluvil.

Číšník byl podle všeho podezřívavý k lidem, o nichž si myslel, že jsou migranti. Carillová, která je sama migrantkou, prohlásila, že se nyní bojí ještě více o přátelé z její komunity. Tyto incidenty však nejsou v USA ničím výjimečným, protože přibývá útoků zejména v restauracích na přistěhovalce. V poslední době řešila policie několik incidentů spojených se střelbou na Indy.

 

Psali jsme: Táhni, odkud si přišel, křičel muž na Inda. Pak na něho vystřelil

 

Zdroj: theguardian.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace