Presný zásah komplexu Iskander, na vzdialenosť 200 kilometrov

Presný zásah komplexu Iskander, na vzdialenosť 200 kilometrov
Autor: By A.Savin (Wikimedia Commons · WikiPhotoSpace) - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=10285854
20 / 04 / 2016, 16:00

Na serveri youtube.com sa objavilo video, ktoré zachytáva variantu raketové komplexu Iskander, ktorý vystreľuje raketu s krídlami. Video bolo nahrané 15.apríla v Astrachanskej oblasti.

VIDEO má za 48 hodín už viacej ako 450 000 zhliadnutí.

Raketové komplexy Iskander boli údajne pritomné aj v Sýrii.

Testy Iskanderu

Zdroj: youtube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace