Prezident Obama: "Zrychlujeme výcvik sil islámského státu"

Prezident Obama: &quote;Zrychlujeme výcvik sil islámského státu&quote;
Autor: YouTube/ screenshot|Popisek: Prezident Barack Obama na brífínku
09 / 07 / 2015, 19:30

Přeřeknutí amerického prezidenta baví lidi na videu.

Americký prezident Barack Obama se během projevu o boji proti terorismu na Blízkém Východě. přeřekl, když prohlásil, že USA hodlají zrychlit výcvik ozbrojených sil Islámského státu. 

"S přihlédnutím na dodatečná opatření, která jsem nařídil v minulém měsíci, zrychlujeme výcvik sil IS, včetně dobrovolníků ze sunnitských kmenů".
Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace