Prezident republiky se zúčastní schůze Bezpečnostní rady státu

Prezident republiky se zúčastní schůze Bezpečnostní rady státu
Popisek: Prezident Miloš Zeman
05 / 10 / 2015, 13:15

Prezident republiky Miloš Zeman se zúčastní v úterý dne 6. října 2015 v 19.00 hodin v budově Úřadu vlády ČR schůze Bezpečnostní rady státu.

Miloš Zeman se zúčastní úterního jednání Bezpečnostní rady státu. Hlavním tématem jednání bude migrační krize, jak řekl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Bezpečnostní rada státu se bude konat v úterý v 19:00. Žádné další detaily o účasti prezidenta mluvčí nesdělil.

Bude chtít prezident Zeman, aby byly uzavřeny hranice? SECURITY magazín požádal o názor Zemanovu bývalou blízkou spolupracovnici, Janu Volfovou.

"Myslím si, že Zeman, jak ho znám, jde donutit vládu, aby zavřela hranice.," řekla bývalá poslankyně Volfová a členka Bloku proti islámu (BPI). 

Zároveň připomněla, že BPI mělo úspěšnou petici s více než 200 000 podpisy, což je největší počet podpisů petice v ČR, , blokovalo hranice a možná i tyto kroky přispěly k tomu, co Volfová od prezidenta očekává.

Zdroj: Pražský Hrad

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace