Prezidentské dilema a 50 odstínů buranství

Prezidentské dilema a 50 odstínů buranství
25 / 01 / 2018, 14:30

Nalezeno na sociálních sítích. Komentář Jany Černochové k blížícímu se druhému kolu prezidentských voleb a rozdělení společnosti.

Ach jo, asi nejsem sama, co má s blížícím se termínem 2. kola presidentských voleb depku. Přiznám se, že mě to, jak moc je rozdělená naše společnost, dostalo. Ne, není to o FB bublinách, tzv. presidentské dilema vás zastihne i v nevirtuálním světě prostě všude: v tramvaji, v práci, v masně, na poště..........

psali jsme: První prezidentský duel: Vtipný stařík vs. plachá laň. Jak Zeman převálcoval Drahoše

A jestli si někdo myslí, že to sobotním vyhlášením výsledků skončí, plete se. Jedna, či druhá strana se s porážkou nesmíří a napětí ve společnosti bude eskalovat bohužel dál. Takže si žádné světlé zítřky nemalujte. Nemám žádné řešení, jenom si čím dál tím víc uvědomuji, kolik zlosti a nenávisti v nás, lidech, je a je mi z toho bídně. Schválnost vidíme úplně ve všem a padesát odstínů buranství, na obou frontách, přestalo mít limit...... u profesora se vysmíváme jeho politickému marťanství a obratům chytré horákyně (kde měl získat zkušenosti, když nebyl politik.....), u inženýra se posmíváme jeho omezené hybnosti a tomu jestli v debatě sedí, protože by zdravotně nevydržel stát (fotky s holí a klepajícíma se nohama mě od jeho odpůrců vytáčí do běla.....).

psali jsme: Drahošovi by k výhře stačila půlka hlasů pro jeho podporovatele

Volte si fakt koho chcete, ale obě fronty prosím, zachovejme si lidskost a noblesu, se kterou zvládneme vítězství, či prohru. To z nás dělá lidi, ne smečku hyen chechtavých, které čekají na mršinu do které se, až bude po boji, s velkou chutí zakousnou. Děkuju.

Zdroj: FB Jany Černochové

Tagy článku