VIDEO: Při proslovu francouzského prezidenta Francoise Hollanda se střílelo

VIDEO: Při proslovu francouzského prezidenta Francoise Hollanda se střílelo
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
28 / 02 / 2017, 18:30

Při proslovu francouzského prezidenta Francoise Hollanda se střílelo. Informovala o tom dnes agentura AP.

/AKTUALIZOVÁNO/ Při slavnostní řeči, kterou pronášel francouzský prezident Hollande při zprovoznění nové ranveje ve městě Villognon, dnes došlo k náhodné střelbě. Ze zatím neznámého důvodu vystřelil agent tajné služby ze své ostřelovačské pušky. Lehce přitom zranil přitom dva lidi do nohy. Zprávy agentur dříve uvedly, že se agent zranil sám. Hollande po incidentu proslov dokončil. Podle serveru RT.com mohlo dojít k vystřelení, když agent měnil svou pozici na střeše. Incident se vyšetřuje. 

 

Agent tajné služby náhodně zasáhl sebe a ještě jednoho člověka v průběhu proslovu francouzského prezidenta Francoise Hollanda ve městě Villognon.

 

Dva lidé byli zraněni. Prezident prohlásil, že doufá, že nikdo nebyl zraněn vážně.

Podle serveru sudouest.fr  vystřelil náhodně agent tajné služby hlídající prezidenta na střeše. Zranil se do nohy a kulka zasáhla i jeho kolegu.

 Podrobnosti připravujeme.

 

psali jsme:


VIDEO: Střelba ve Finsku: Útočník s loveckou puškou zabil starostku a dvě další ženy

 

Zdroj: rt.com, sudouest.fr

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace