Při rozsáhlém požáru skladiště v Moskvě zahynulo 17 lidí

Při rozsáhlém požáru skladiště v Moskvě zahynulo 17 lidí
Autor: redakční databáze|Popisek: požár
27 / 08 / 2016, 13:30

Nejméně 17 lidí zemřelo při požáru skladiště v severovýchodní Moskvě. V sobotu to oznámilo ministerstvo pro mimořádné situace. Příčina požáru zatím není známá.

Podle agentury TASS jsou všechny oběti požáru ilegální migranti, kteří ve skladišti pracovali a zřejmě i žili. Požár vypukl brzy ráno v šest hodin místního času a začal se rychle šířit po celé čtyřpatrové budově skladiště.

Podle různých informací bylo z objektu zachráněno 12 lidí a čtyři osoby jsou v nemocnici. Do likvidace požáru bylo nasazeno celkem 140 hasičů. Požár se podařilo uhasit kolem desáté hodiny místního času.

 

požár skladiště

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace