Při srážce vlaků zemřelo v Egyptě podle policie 25 lidí

Při srážce vlaků zemřelo v Egyptě podle policie 25 lidí
11 / 08 / 2017, 16:30

Srážka dvou vlaků v egyptské Alexandrii stála život 25 lidí.

Při srážce dvou vlaků v severoegyptské Alexandrii přišlo o život nejméně 25 lidí. Informovaly o tom egyptské policejní a zdravotnické zdroje. Agentura MENA hovoří jenom o srážce dvou vlakových souprav. Podle policie asi 65 osob utrpělo zranění.

Egyptské ministerstvo zdravotnictví zatím zprávu o počtu obětí nevydalo. Jeden z vlaků vyjel z Káhiry, druhý z Port Saídu. Na místo byly vyslány sanitní vozy.

V egyptských médiích se už objevily fotografie z místa nehody, na kterých jsou vidět přikrytá těla ležící na zemi.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace