Příliv statisíců muslimských uprchlíků znepokojuje evropské Židy. Opouští Evropu.

Příliv statisíců muslimských uprchlíků znepokojuje evropské Židy. Opouští Evropu.
Popisek: Ilustrační foto
09 / 10 / 2015, 10:00

"Hitler miloval agresivní islám a teď ho následuje Merkelová, aby s muslimy ovládla Evropu." tvrdí Čech žijící ve Francii.

Zajímavý pohled na příliv muslimských uprchlíků zveřejnil server Parlamentnilisty.cz v článku "Náš židovský intelektuál žijící ve Francii: Povstání muslimů přijde dost brzy. Židé z Francie utíkají. Hitler miloval agresivní islám a teď ho následuje Merkelová, aby s muslimy ovládla Evropu"

Židovský intelektuál Martin Janeček, který má české, izraelské i francouzské občanství, říká, že k povstání muslimů na příklad ve Francii, která je nejvíce islamizovanou západoevropskou mocností, dojde už asi dost brzy. Židé kvůli útokům muslimů opouštějí Francii. Dnešní imigrační vlnou se dle něho může naplňovat starý plán Němců a Hitlera na spolupráci germánské rasy s Turky a muslimy na ovládnutí Evropy. Hitler islám obdivoval pro jeho výbojnost a muslimové s nacisty spolupracovali. Obdiv mezi nacisty a muslimy byl vzájemný.

Skutečnost, že se evropští Židé obávají 70 let po skončení druhé světové války o své zdraví a životy, je smutnou a tragickou připomínkou "vstřícnosti" Evropské unie vůči muslimským přistěhovalcům, kterých na evropských hranicích čekají další statisíce. 

Neustále roste počet židovských zájemců o emigraci do Izraele. Před třemi lety odjelo z Francie do Izraele asi 1400 Židů, o rok později však jich bylo více než dvakrát tolik, a vloni dokonce už 7200. A letos jich bude ještě víc. 

„Pochopitelně o emigraci uvažují hlavně ti, co žijí ve čtvrtích, kde jsou dennodenně vystaveni slovním a dalším útokům, zejména ze strany muslimských přistěhovalců, kteří nemají dobré vztahy s Židy, a to z různých důvodů. Tím hlavním je ale radikální islám,“ říká Yigal Palmor, ředitel komunikačního oddělení Židovské agentury sídlící v Jeruzalémě. (Zdroj: rozhlas.cz)

Slovo Žid je nyní považováno v mnoha německých školách za urážku. Příčinou jsou nejen útoky arabských spolužáků.

Psali jsme také:

Evropští Židé emigrují, obávají se islámských přistěhovalců.

Izrael vyzývá evropské Židy k emigraci. Trpělivost došla po teroristických útocích

Izraelští experti: Islám přebírá vládu nad Evropou a Evropa si za to může sama

Do čtyřiceti let bude na světě víc muslimů než křesťanů

Izrael a Jordánsko se obávají imigrační vlny a zvažují plán

Tagy článku