PrioCom a TASSTA uzavřeli strategické partnerství pro kritickou komunikaci

PrioCom a TASSTA uzavřeli strategické partnerství pro kritickou komunikaci
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0)
06 / 07 / 2019, 08:30

Na konferenci TCCA Critical Communications World 2019 v Kuala Lumpur, konané od 18. do 20. června 2019, ohlásil generální ředitel společnosti PrioCom Angelo Bul, že PrioCom a TASSTA uzavřeli strategické partnerství. Dalšími jejich partnery pak jsou společnosti Sonim a Telo Systems zabývající se zařízeními Push-to-Talk, a partner pro síťová připojení T-Mobile. Zajistí se tak ucelený ekosystém pro kritickou komunikaci založený na průmyslových standardech přes 4G/5G. Asociace pro kritickou komunikaci (TCCA) vidí v této spolupráci mnoho nových možností pro uživatele kritické komunikace.

Společnost TASSTA nabízí inovativní ucelené Push-to Talk řešení pro kritickou komunikaci (dále jen MC PTT). To poskytuje zvýšenou bezpečnost rovněž pro použití v případě osamoceného pracovníka. V kombinaci s plnohodnotnou aplikací pro odesílání z kontrolní místnosti a univerzální branou pro širokou škálu rádiových síťových systémů splňuje TASSTA veškeré požadavky ohledně kritické komunikace, optimalizace firemních procesů a zabezpečení, které jsou nezbytné pro Push-to-Talk v kritické komunikaci.

Výkonný ředitel TASSTA Kaveh Hosseinzadeh prohlásil: „Naše Push-to-Talk platforma je nejrevolučnější řešení na trhu. Zaručujeme, že budeme naši platformu pro kritickou komunikaci nadále vyvíjet v souladu s průmyslovými standardy (3GPP) a že budeme vždy přinášet nové funkce mezi prvními na trhu.“

Díky společnému vstupu na trh nabízí toto strategické partnerství uživatelům ze specifických oborů, jako jsou zabezpečování, doprava, průmysl, energie, stavebnictví, organizace akcí, veřejný pořádek a bezpečnost unikátní bezpečné řešení Push-to-Talk pro kritickou komunikaci přes sítě 4G/5G.

Úplný závazek všech strategických ekosystémových partnerů PrioComu

„PrioCom jako Secure MVNO fungující na síti T-Mobile s prioritní hlasovou i datovou komunikací nabízí spolu se svým partnerem pro aplikace TASSTA a strategickými partnery T-MobileSonim a Telo Systems řešení pro kritickou komunikaci s celostátním pokrytím a vysokým Quality of Service na trhu, které bude schopné reagovat na budoucí vývoj. A to vše v souladu s průmyslovými standardy 3GPP pro MC PTT,“ uvedl generální ředitel PrioComu Angelo Bul.

Předseda technického fóra TCCA Harald Ludwig k tomu dodává: „TCCA je světová organizace, která podporuje používání standardizovaných řešení pro kritickou komunikaci. Jsme rádi, že člen TCCA, společnost PrioCom, a další strategičtí partneři se ujali průkopnické role v umožňování kritické komunikace v Evropě, a to nejen se zaměřením na veřejný pořádek a bezpečnost, ale také na specifická odvětví. To je velmi dobrá zpráva pro všechny uživatele, protože díky tomu získají opravdu plnou interoperabilitu. PrioCom dokazuje, že v současnosti lze dodávat řešení pro kritickou komunikaci a že firmy mohou bezpečným způsobem přejít od současných rádiových systémů ke standardizovaným MC PTT.“

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.