Prípad Savčenková uzavretý

Prípad Savčenková uzavretý
Autor: Autor: Authorized Ukrainian TV channel «Inter» Youtube stream - Podrobytsi (Details) News Programming. 25.01.2015, at 57:07/2:07:13 (Creative Commons Attribution), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=38490638
21 / 03 / 2016, 18:45

Dnes, 21.3.2016, súd v ruskom meste Doneck v Rostovskej oblasti uznal pilotku Savčenkovú vinnú zo smrti dvojice ruských novinárov a taktiež aj za protizákonne prekročenie hraníc Ruskej federácie.

Znenie rozsudku:
,,Savčenková spáchala na základe predbežnej dohody zo skupinou osôb, vraždu motivovanú nenávisťou a nepriateľstvom.''

Prokuratúra požaduje pre Savčenkovú trest odňatia slobody na dobu až 23 rokov, advokáti a Savčenková však stále trvajú na jej nevine.

Mnoho občanov a politikov vyzýva na prepustenie Savčenkovej, na prepustenie Savčenkovej vyzval aj slovenský prezident Andrej Kiska, písali sme o tom v tomto článku Prezident Andrej Kiska vyzval na prepustenie Savčenkovej

O súde zo Savčenkovou, priniesla reportáž slovenská televízia TA3

Zdroje: Topky.sk, Ta3.com, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace