Přišla do azylového domu navštívit přátelé, odešla znásilněná sedmnáctiletým migrantem

Přišla do azylového domu navštívit přátelé, odešla znásilněná sedmnáctiletým migrantem
Autor: flickr.com|Popisek: znásilnění
21 / 03 / 2017, 18:00

Malé německé město Strullendorf bylo svědkem brutálního znásilnění ženy blízko azylového domu. Informoval o tom deník InFranken.

Třiačtyřicetiletá žena šla původně navštívit své přátelé do místního azylového domu. Když večer odcházela z budovy pryč, vyhlédl si ji teprve sedmnáctiletý migrant. Po chvilce pronásledování ji zezadu přepadl, zatáhl do podchodu a tam ji pod pohrůžkou smrti brutálně znásilnil.

Žena bezprostředně po činu spěchala zpět do azylového domu, kde požádala o pomoc své přátelé, které ten den navšítivila. Ti okamžitě zalarmovali policii a násilník byl během několika desítek minut dopaden.

Čtěte také: Brutální skupinové znásilnění vysílali živě přes Facebook

Migrant se v současné době nachází ve vazbě. Pachatel však obvinění ze znásilnění odmítá a k činu se zatím nedoznal. Podle policie pobýval mladík v osmitisícovém Strullendorfu teprve několik týdnů a byl údajně samotář.

Starosta Strullendorfu je případem znechucen. „Požádal jsem odpovědné úředníky, aby mi podali k tomuto migrantovi bližší informace. Nerozumím tomu, co pohledával osamělý sedmnáctiletý mladík v azylovém centru určeném pro rodiny s dětmi,“ prohlásil starosta města Desel. Starosta, kterého citoval server InFranken, řekl, že dospívající migranti bez rodiny jsou obvykle umísťováni do specializovaných center, kde je jim věnována zvýšená pozornost.

 

psali jsme:

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

 

Zdroj: infranken.de

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace