Probíhá okupace Evropy, zatím beze zbraní.

Probíhá okupace Evropy, zatím beze zbraní.
Popisek: Ilustrační foto
04 / 03 / 2016, 16:45

Podle papeže probíhá v Evropě "arabská invaze", která nás "obohatí."

Vatikán (ČTK) - Papež František označil útěk statisíců lidí do Evropy za "arabskou invazi", zároveň ale zdůraznil šanci, kterou s sebou tato migrační vlna přináší. "Dnes můžeme mluvit o arabské invazi. To je sociální skutečnost,....Kolik invazí už Evropa v dějinách viděla. Ale vždy znovu a znovu to zvládla, překonala to a nakonec se obohatila kulturní výměnou," zdůraznil papež v této souvislosti a nabádal, aby Evropa v migrační krizi postupovala jednotně.

79 letý papež před nedávnem šokoval svým vyjádřením, kdy přirovnal uprchlíky a Evropu k biblické ženě Sáře, manželce Abrahama, která zázračně porodila v pozdním věku

"Evropa je jako Sára, neplodná žena Abrahama, která se nejprve lekne, ale pak se v skrytu raduje z toho, že je těhotná". Je naděje, že "i Evropa se bude brzy radovat".

Na serveru Neviditelný pes zveřejnil autor Zdeněk Holásek fejeton pod názvem "MIGRACE: Evropští politici ve vleku událostí" ve kterém mj. uvádí:

"Slyšel někdy někdo z vás, co jste tak horlivými zastánci islámských nájezdníků a báječného vlivu slušných islamistů, o pojmu reciprocita? Pro ty, kteří nechápou, to řeknu po našem: něco za něco. A do té doby by mělo být utrum všem těmto zbabělým ústupkům nelítostným a drzým požadavkům těch, co jsem přijdou nezváni, nevítáni a mají plnou pusu lidských práv pocházejíce z míst, kde žádná taková práva pro ně ani pro nás nejsou."

Má-li dnes někdo pochybnosti, pak já říkám tady a na tomto místě: je to okupace Evropy, zatím beze zbraní. A na závěr uvádí autor "cvičení":

Burky či hidžáb v Evropě?

Jen když budou moci chodit křesťanky libovolně oblečené v islámském světě bez rizika napadení.

Mešity a muezíni v Evropě?

Jen když budou moci kdekoli v islámském světě vyzvánět v křesťanských kostelích zvony bez rizika napadení na ranní či ku klekání.

Zákaz vepřového ve školních jídelnách?

Jen když budeme moci popapkat vepřový řízek či žebírko v kterémkoli islámském městě aniž by nás nezatkla vepřová policie.

Koupání zahalených žen v bazénech?

Jen když naše holky se budou moci v bikinkách povalovat u bazénů v San ´á nebo Rijádu.

Muslimské toalety v Evropě bez zelených podlah a nenasměrované k Mekkce?

Jen když budeme mít naše pěkné záchodky alternativně všude v muslimském světě.

Svobodný výkon svého náboženství v Evropě?

Jen když totéž budou moci praktikovat křesťané kdekoli v islámském světě bez rizika, že je pro křížek na krku ukamenují.

Celý článek naleznete zde.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace