Probíhá třetí islámská invaze do Evropy

Probíhá třetí islámská invaze do Evropy
Popisek: Ilustrační foto
02 / 07 / 2016, 18:30

"Nynější „uprchlickou krizi“ považuji za třetí islámskou invazi do Evropy. S první přišli v 8. a 9. století Arabové, s druhou Turci v 15. století (1453)," tvrdí arménský historik.

Arménský historik a malíř Ašot Arakeljan, který žije v České republice poskytl serveru ParlamentniListy.cz rozhovor, ve kterém tvrdí, že Evropa musí všechny nelegální migranty posílat zpět do jejich zemí. 

Co říkáte tomu, jak se k problému staví Evropská unie?

Evropa musí všechny nelegální migranty posílat zpět do jejich zemí již od hranic. Buď dobrovolně, nebo s pomocí síly. Islám uznává jenom jednu, morální sílu, a když ji neuvidí, postupně začne ovládat Evropu. Ve své době Muammar Kaddáfí řekl: „Islám nyní nepotřebuje meč, aby ovládal Evropu. I bez něj se za několik desetiletí stane muslimskou zemí.“

Průzkum mezi tureckými muslimy v Německu: Pro polovinu z nich je islám nadřazený zákonům

Jakou roli hraje podle vás Turecko? Existují názory, že Turecko migrační krizi podporuje a podporuje i Islámský stát.

Turecko téměř 500 let využívá slabin Evropy a stále ji drží v šachu. Turecko jako nejsilnější islámský stát nemá z Islámského státu obavy. V budoucnu bude samo Turecko největší hrozbou pro Evropu. Vše využívá ve svůj prospěch a potichu podporuje vše, na čem má zájem – buď to bude Evropa, nebo Islámský stát. EU ponižuje sama sebe, pokud se dožaduje pomoci od Turecka, kterému to dává možnost k vydírání.

Islám chce dobýt Evropu. Usiloval o to vždy

Nechce Turecko a Erdogan obnovit Osmanskou říši?

Turci měli vždy velkou ideu – vytvoření „Velkého Turanu“,  tedy státu, který by zahrnoval celý Kavkaz, Krym, Kazachstán, Střední Asii (kromě Tádžikistánu), dále také ruská území od Černého a Kaspického moře, společně s Povolžím a Uralem. Jejich snahu zastavila pouze křesťanská Arménie. To je jeden z důvodů, proč chtěli Turci celou Arménii zlikvidovat. Tento plán však nevyhovoval Rusku, a i dnes silně podporuje Arménii a zavírá tím cestu Turkům do Střední Asie.

Jaký je váš názor na českého prezidenta Miloše Zemana? Někteří lidé o něm říkají, že je xenofob.

Miloš Zeman je největší politickou osobností v Evropě a se svými encyklopedickými znalostmi vzbuzuje ve světě úctu nejen k sobě, ale i k celému českému národu. On nepodlézá Rusům ani nikomu jinému, jenom se snaží o spravedlnost. On sám má větší váhu než všichni čeští i evropští politici dohromady. A i když někdo Zemana kritizuje, nedivím se. Vždy v historii neměla nižší vrstva ráda silné intelektuály.

Islamizace Evropy v plném proudu. Muslimové tu chtějí stavět mešity a současně nás nenávidí.

V závěru rozhovoru uvedl:

"Pokud zůstane porodnost v EU stejná (průměrně 1,5 dítěte u nemuslimských žen a 4-4,5 dítěte u muslimských žen), můžeme čekat, že bude Evropa v blízké budoucnosti muslimskou zemí. Na Eiffelově věži bude vlát islámská vlajka a na Sorbonně nebo v Cambridgi se bude vyučovat v arabštině.
Evropu čeká velmi složitá situace. Měla by, zaprvé, veškerou svou snahu směřovat ke zvýšení porodnosti. Zadruhé, deportovat všechny muslimy zpět do jejich zemí, nebo je přinutit, aby přijali evropskou kulturu, školu a křesťanství. V opačném případě si myslím, že třetí světová válka začne do 50 let a bude mnohem horší než ta předchozí. Evropa se stane muslimskou zemí a křesťané zůstanou v historii jako ztracená civilizace. Potomci původních Evropanů se budou za své předky stydět. Zatím není pozdě, myslete na to."

Celý rozhovor je zde.

Například i papež František označil útěk statisíců lidí do Evropy za "arabskou invazi", zároveň ale zdůraznil šanci, kterou s sebou tato migrační vlna přináší. 

"Každý muslim je terorista, tečka. A drž hubu." Ameriku zachvátila islamofobie.

Tagy článku