Prodej Boeing V-22 Osprey do Japonska schválen

Prodej Boeing V-22 Osprey do Japonska schválen
Autor: US Air Force|Popisek: V-22 Osprey
07 / 05 / 2015, 07:15

Americké ministerstvo zahraničí schválilo prodej 17 kusů konvertoplánu Bell Boeing V-22B Block C Osprey do Japonska.

Oznámila to 5.května US Defense Security Cooperation Agency (DSCA). 

Objem kontraktu se odhaduje na 3 miliardy dolarů, a je určen k "výraznému zvýšení schopností poskytovat pomoc při humanitárních katastrofách a podpoře obojživelných operací japonských sil," sdělila agentura DSCA.

Osprey

Osprey pro Japonsko je MV-22B Block C, který provozují US Marine Corps. Ve srovnání s předchozími verzemi, byl Block C vybaven meteorologickým radarem, vylepšený systém elektronického boje (EW), inovované displeje v kabině a displeje v zadní kabině.

Zdroj: IHS Jane´s 360

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace