Profesionální zobrazovací panely Panasonic

Profesionální zobrazovací panely Panasonic
Autor fotografie: Panasonic|Popisek: Zobrazovací zařízení Panasonic řad LF8 a LF80
19 / 11 / 2015, 13:00

Společnost Panasonic představila novou řadu profesionálních panelů s novými vlastnostmi, které značným způsobem zvyšují spolehlivost aplikací pro „digital signage“.

Zobrazovací zařízení Panasonic řad LF8 a LF80 jsou profesionální panely schopné nepřetržitého provozu (24/7).  K dispozici budou již tento měsíc.

Panely mají vysokou úroveň jasu o hodnotě 700 cd/m2 (LF80) a 500 cd/m2 (LF8) a jsou k dispozici v úhlopříčkách 42”, 49” a 55”. Tyto displeje se vyznačují širokými pozorovacími úhly a stylovým designem.

Zobrazovací zařízení Panasonic řad LF8 a LF80

Panely mají šířku okraje pouhých 6,5 mm a hloubku 56,8 mm, díky čemuž lze bez znatelných spár zobrazovat i velkoformátové obrazy. Panely nahrazují produkty řad LF6 a LF60. Na rozdíl od předchůdců jsou tyto panely vybaveny funkcemi „failover“ a „failback“, které zajišťují okamžité přepnutí na alternativní vstup ve chvíli, kdy se přeruší primární signál. Společnost Panasonic do zařízení navíc přidala USB přehrávač médií, USB pro napájení STB a funkci klonování nastavení přes USB.

Model LF80 je kompatibilní s rozhraním DIGITAL LINK, což umožňuje přenášet obrazové, zvukové a řídicí signály po jediném kabelu LAN až na vzdálenost 100 metrů.

Marketingová manažerka Panasonic, paní Katarzyna Kassner, říká: „Tato řada zobrazovacích panelů je skvělá zejména díky svým vylepšeným funkcím. Možnost zobrazovat obsah bez nutnosti používat externí přehrávač a funkce „failover“ umožňují snadněji, oproti předchozím modelům, vytvářet a udržovat špičkové informační panely typu digital signage.“ 

„Náš bezplatný monitorovací a řídicí software také umožňuje uživatelům kontrolovat stav více než 2 000 obrazovek najednou. Tento software pak lze ještě upgradovat na systém pro včasné varování (ET-SWA100), který předvídá nutnost provedení údržby. Odolnost zobrazovací sítě se tím ještě dále zvýší.“

Další informace o řadě LF8/LF80 a dalších zobrazovacích systémech Panasonic naleznete na adrese //business.panasonic.co.uk/visual-system/

 Zobrazovací zařízení Panasonic řad LF8 a LF80

Tagy článku