Projekt Dokumentace kosterních ostatků královny Judity poprvé odhalí podobu manželky krále Vladislava II.

Projekt Dokumentace kosterních ostatků královny Judity poprvé odhalí podobu manželky krále Vladislava II.
Popisek: Judita Durynská
13 / 09 / 2018, 11:30

V pátek 14. září 2018 proběhne v Muzeu Karlova mostu tisková konference, kde realizační tým projektu Dokumentace kosterních ostatků královny Judity odhalí poprvé podobu manželky českého krále Vladislava II.

Po více než osmi stech letech tak bude možné pohlédnout do tváře této české královny. Vedle řady odborníků z České republiky bude na dotazy odpovídat i brazilský 3D designer Cícero André da Costa Moraes (autor finální rekonstrukce podoby), který je uznávaným specialistou na rekonstrukci obličeje podle lebky.

Na místě bude novinářům k dispozici tisková zpráva a obrazový materiál z rekonstrukce obličeje Judity Durynské. Vizualizaci zafinancoval Security magazín, který bude na tiskové konferenci také přítomen.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace