Proste na kolenou průměrné Američany za šanci, kterou jste dostali! Sjel hollywoodskou elitu jejich hvězdný kolega

Proste na kolenou průměrné Američany za šanci, kterou jste dostali! Sjel hollywoodskou elitu jejich hvězdný kolega
Autor: Flickr.com|Popisek: Denzel Washington
12 / 01 / 2017, 16:00

Hollywoodský filmová hvězda Denzel Washington se nečekaně tvrdě opřel do svých hereckých kolegů.

Podle Washingtona se herci jako Meryl Streepová či známý herec a komik Jimmy Falon cítí být neoprávněně ,,vrcholem" americké společnosti.

Washington v debatě u ,,kulatého stolu" se svými hereckými kolegy řekl, že se ale mýlí. Podle něho to jsou průměrní Američané, kteří dělají Ameriku velkou. Stejní Američané, kteří volili Donalda Trumpa, protože už mají dost elitářských postojů lidí, jako jsou Barack Obama, Hillary Clintonová či Meryl Streepová.

Místo toho, aby ostatní hollywoodské hvězdy viděli sebe jako ,,oprávněné" k tomu, aby říkali ostatním Američanům co dělat, měli by je ,,na kolenou" prosit za to, že dostali šanci se probojovat ve své branži na vrchol.

,,Dělat film je luxus", řekl Washington v debatě. ,,Je to příležitost, a co více, je to dar". Proto také vyzval své herecké kolegy k pokoře.

 

související: Film Anthropoid dělá čest českým hrdinům

 

 

Zdroj: conservativepost.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace