Protesty v Hannoveri

Protesty v Hannoveri
Popisek: ilustračný obrázok
24 / 04 / 2016, 15:15

Tisíce demonštrantov sa vybralo v sobotu, 23. apríla do ulíc v Hannoveri. Protest sa odohral kvôli možnej ratifikácii hospodárskej a obchodnej dohode (CETA). Deň pred protestom bol v Hannoveri Barack Obama a nemecká kancelárka Angela Merkelová, zúčastnili sa slávnostného veľtrhu Hannover 2016 v Hannoverskom kongresovom centre.

Deň pred protestom bol v Hannoveri Barack Obama a nemecká kancelárka Angela Merkelová, zúčastnili sa slávnostného veľtrhu Hannover 2016 v Hannoverskom kongresovom centre.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace