Prvé zábery špeciálnych ruských jednotiek Specnaz v Sýrii

Prvé zábery špeciálnych ruských jednotiek Specnaz v Sýrii
Autor: Screenshot/Youtube
13 / 12 / 2016, 07:00

Ruská štátna televízia Rossija 1 priniesla zábery z ruských špeciálnych síl Specnaz v Sýrii.

11.decembra 2016, priniesla ruská štátna televízia Rossija 1 exkluzívne zábery ruských špeciálnych síl Specnaz, ako bojujú v Sýrii. Doteraz nebolo bojové nasadenie jednotiek Specnaz v Sýrii oficiálne potvrdené.

Zábery od ruskej televízie Rossija 1 sa dajú pokladať za oficiálne, pretože Rossija 1 je štátny televízny kanál. Zatiaľ nieje známe, odkiaľ televízia Rossija 1 získala tieto vzácne zábery, avšak je už viacmenej jasné, že v Sýrii sú nasadené aj ruské špeciálne jednotky.

Písali sme: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace