První fotografie prototypu ruského stroje T-50 z testovacího letu 19. května

První fotografie prototypu ruského stroje T-50 z testovacího letu 19. května
Autor fotografie: By Dmitry Zherdin - http://www.airliners.net/photo/Russia---Air/Sukhoi-T-50/2074287/L/, CC BY-SA 3.0|Popisek: T-50 na MAKS 2011
26 / 05 / 2016, 07:00

Na ruských serverech se objevil první snímek posledního prototypu letadla páté generace Suchoj T-50 s označením T-50-6-2 z testovacího letu na letišti Zhukovsky.

19. května 2016 v oddělení pro testování a vývoj letu společnosti Suchoj na letišti Zhukovsky byl dokončen první let šestého prototypu letounu páté generace PAK FA.

Vůbec první let T-50-6-2 se konal dne 27. dubna 2016 v Komsomolsku na Amuru.

Začátkem května, byl letoun T-50.6.2 transportován na palubě dopravního letounu An-124 z Komsomolsku na Amuru na letiště Zhukovsky, kde se dne 19. května konal jeho celkově druhý let.

Fotograf Armen Gasparyan zachytil prototyp natřený radar absorbující barvou. Fotografii v lepším rozlišení naleznete zde.

Zdroj: Twitter, tankasan.livejournal.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace