První telefon s termovizní kamerou: CAT S-60

První telefon s termovizní kamerou: CAT S-60
Autor: Catphones.com|Popisek: CAT S60
08 / 03 / 2016, 18:00

Caterpillar představil v druhé půlce února svou novou vlajkovou loď, první smartphone na světě vybavený termovizní kamerou - CAT S60.

S60 obsahuje termovizní kameru od FLIR, globálního lídra v oblasti tepelných zobrazovacích technologií. To umožňuje uživatelům Cat telefonů jako prvním na světě využívat své chytré telefony pro řadu případů jako detekce ztráty tepla kolem oken a dveří, vidět skrz kouř nebo v úplné tmě.

Termokamera vizualizuje teplo, které je pouhým okem neviditelné, zvýrazněním teplotních kontrastů. To umožňuje širokou škálu případů využití pro odborníky ve stavebnictví, outdoorové nadšence nebo záchranáře.

CAT S60 je vodotěsný do hloubky až 5 metrů po dobu jedné hodiny, nevadí mu pád na beton z výšky 1,8 metru.

Parametry CAT S60:

Zesílený rám Die Frame
Vyhovuje vojenské specifikaci MIL Spec 810G
Super jasný displej krytý sklem Gorilla Glass 4
4,7 "HD kapacitní multi-touch displej s podporou mokrých prstů a rukavic
Baterie 3 800mAh
Podvodní hlavní fotoaparát 13 MP s duálním bleskem, 5MP přední fotoaparát
4G LTE
Osmijádrový procesor Snapdragon 617 Octa-core 
32 GB ROM, 3 GB RAM
Android ™ Marshmallow
FLIR termální kamera s technologií MSX, statický snímek, panorama, natáčení videa.

K dispozici by měl být i na českém trhu během tohoto roku, odhadovaná cena okolo 600 Eu.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace