První žena londýnského zabijáka: Byl to surový psychopat, kontroloval mi celý život

První žena londýnského zabijáka: Byl to surový psychopat, kontroloval mi celý život
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Chalid Masúd
27 / 03 / 2017, 09:00

Podle příbuzných první ženy Chalida Masúda, který útočil v Londýně, bylo soužití s ním hotovým peklem.

Farzana Maliková se vdala za Chalida Masúda v roce 2004 těsně po jeho propuštění z vězení. Serveru Daily Mirror uvádí, že Masúd byl se k ní od začátku vztahu choval surově surový a kontroloval všechny aspekty jejího života. Masúd měl kontrolovat, co jeho žena nosí, kam jde a s kým se stýká.

psali jsme: Londýnský teroristický útok přijít musel. Bohužel

Podle příbuzných Malikové to byl psychopat, kterého se tak bála, že už tři měsíce od sňatku se s ním rozvedla, když předtím utekla do Middlesbrough ke svým přátelům. Tam ji sice Masúd vystopoval a naléhal na ni, aby se k němu vrátila do města Crawley, kde předtím žili. Maliková však trvale na rozvodu, protože život s ním už byl nesnesitelný.

Čtěte také: Jana Černochová: Tlak na odzbrojení svobodné společnosti je absurdní

Maliková měla také na svém Facebooku odsoudit islámský terorismus., který označila za nesmyslný. Ve své dlouhé úvaze Vyzvala muslimy k tomu, aby dodržovali víru, protože pokud to dělat nebudou, tak bude islámský radikalismus dál zamořovat svět.

Masúd minulý týden spáchal teroristický útok v Londýně, při němž zabil čtyři lidi včetně jednoho policisty. Sám byl po svém řádění zastřelen policisty.

 

psali jsme: VIDEO: V Londýně řádil muslimský terorista: čtyři lidi zabil, dalších čtyřicet zranil

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku