,,Psychicky nemocný" somálský migrant znásilnil dva postižené muže. Ženu jednoho z nich pak zabil

,,Psychicky nemocný&quote; somálský migrant znásilnil dva postižené muže. Ženu jednoho z nich pak zabil
Autor: flickr.com|Popisek: Somálec
05 / 04 / 2017, 10:00

Mladý somálský migrant se dopustil v Německu otřesného činu.

V malém německém městě Neuenhaus teprve osmnáctiletý somálský migrant znásilnil dvě tělesně postižené muže, a pak zabil ženu jednoho z nich, která ho chtěla bránit.

Uchazeč o azyl v Německu se měl vloupat domu sociální péče, kde si vyhlédl dva tělesně postižené muže. Jednoho z nich znásilnil, potom se vkradl do další místnosti a znásilnil i druhého. Když ho chtěla jeho žena chránit, tak ji Somálec na místě zabil.

související: Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii

Dva muže v šoku a 87letou ženu v kaluži krve našly ošetřovatelky, které zalarmovaly ihned policii. Somálce, který už má bohatý trestní rejstřík, zatkla policie zakrátko doma, ale po svém činu neputoval do vězení, ale do psychiatrického zařízení. Policie má totiž ,,podezření", že je psychicky nemocný.

Policie muže obvinila z vraždy, z níž se nyní zodpovídá u soudu. Podle policie ženu zabil ,,velkou silou" proto, že ho vyrušila a nechtěl, aby o znásilnění někdo dozvěděl.

 

psali jsme:

Somálský migrant se pokusil znásilnit a okrást dvě ženy, sám skončil v kómatu

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace