PTZ dome kamera s 32x zoomem a automatickým sledováním

PTZ dome kamera s 32x zoomem a automatickým sledováním
Autor fotografie: Samsung Techwin |Popisek: Kamera SNP-6320RH
16 / 04 / 2015, 11:00

Samsung Techwin představuje finalistu ceny za nejlepší inovace vyhlášených magazínem Benchmark pro rok 2015.

Samsung Techwin představuje rychlou Full HD PTZ dome kameru s 32x zoomem, automatickým sledováním a jedinečnou infračervenou zaostřovací technologií.

Inteligentní integrované infračervené diody

Rychlá Full HD (1920 x 1080) dome kamera SNP-6320RH s automatickým sledováním má integrovány infračervené diody, které dokáží zaostřit paprsek a osvětlit objekt až na vzdálenost 150 metrů. Je také vybavena korekcí pro infračervenou část spektra, která zajišťuje ostrý obraz i při smíšených světelných podmínkách, například když infračervené diody operují za nízkého osvětlení. Tyto funkce umožňují jasné rozlišení osob, objektů a dokonce i registračních značek i za naprosté tmy.  Rozlišení je dále podporováno 32x optickým zoomem, kterým SNP-6320RH disponuje.

Automatické sledování

Kamera SNP-6320RH je vybavena řadou nových funkcí zahrnující i automatické sledování, které umožňuje operátorům monitorovat pohyb osob a vozidel a přitom mít volné ruce a ovládat ostatní kamery.  

„SNP-6320RH je vynikajícím dokladem toho, jak společnost Samsung Techwin úzce spolupracuje s instalačními pracovníky, systémovými integrátory, uživateli a obchodními partnery po celé Evropě, aby porozuměla a mohla reagovat na stále se měnící požadavky uživatelů,“ říká Tim Biddulph, produktový manažer společnosti Samsung Techwin Europe Ltd. „V důsledku této spolupráce byla SNP-6320RH vybavena řadou funkcí, která by měla odpovídat potřebám zákazníků operujícím v náročných prostředí, kde je vyžadována vysoká funkčnost PTZ kamer.“

Proprietární kódovací technologie umožňuje kameře SNP-6320RH snímat obraz při vysoké snímkové frekvenci 60 fps. Operátoři proto mohou sledovat ostrý a jasný obraz pohybujících se objektů s nulovou latencí.

Kamera SNP-6320RH je odolná vůči povětrnostním vlivům (stupeň krytí IP66) i vandalství (stupeň ochrany IK10). Dokáže snášet velká rozmezí teplot (-50 °C až +55 °C). Je také vybavena funkcí Defog, s jejíž pomocí lze zlepšit záběry pořízené za špatného počasí, například deště, smogu či mlhy, a digitální stabilizací obrazu (DIS). Ta eliminuje následky otřesů, kterým může být SNP-6320RH v nechráněných prostředích vystavena.

Otevřená platforma

Kamera SNP-6320 je vybavena čipovou sadou a otevřenou platformou WiseNetIII DSP a je kompatibilní se standardem ONVIF. Díky tomu může hrát klíčovou roli v bezpečnostních řešeních přizpůsobených potřebám zákazníka.

Výpočetní síla čipové sady WiseNetIII DSP umožňuje kameře spouštění aplikací pro rozpoznávání registračních značek, analýzu videa, rozpoznávání tváří, počítání osob a ochranu perimetru, které lze stáhnout podobně, jako se přidávají aplikace do smartphonu. Většina kamer založených na otevřené platformě, které jsou dostupné v současnosti, umožňuje spuštění pouze jedné aplikace, avšak výpočetní síla čipové sady WiseNetIII DSP dává zákazníkům možnost spustit více aplikací současně.

SNP-6320RH je, jako veškerá bezpečnostní řešení společnosti Samsung Techwin, nabízena s kompletní technickou podporou zajišťovanou společností Samsung Techwin Europe Ltd, včetně bezplatného návrhu systému, technické podpory a úplné tříleté záruky vztahující se na všechny produkty.

 SAMSUNG SNP-6320RH

Bezpečnostní řešení společnosti Samsung Techwin jsou díky široké síti distributorů dostupné kdekoliv v Evropě. Další podrobnosti získáte na e-mailové adrese mirek.ptacek@samsung.com, telefonním čísle +44 (0)1932 82 6700 či webových stránkách //www.samsungsecuritysolutions.cz/cs-cz.aspx

 

Tagy článku