Putin svojou otázkou prekvapil ruského učiteľa roka

Putin svojou otázkou prekvapil ruského učiteľa roka
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: Vladimír Putin
06 / 10 / 2016, 09:15

Ruskí prezident Vladimír Putin mal stretnutie, s najlepšími učiteľmi Ruska.

Putin prekvapil svojou otázkou učiteľa, ktorý získal ocenenie Učiteľ roka. Alexander Šagalov sa snažil vyhnúť priamej odpovedi na otázky.

Odpovedal:

,,Mzda je rôzna, záleží na mojich zásluhách ale taktiež aj na zásluhách žiakov. Môže sa to meniť.''

Putin Šagalovu snahu o nepriamu odpoveď evidentne prečítal, povedal mu: ,, Alexander, aj tak vás nenechám na pokoji, koľko presne dostávate?''

Šagalov nakoniec povedal presnú sumu, 27 tisíc.

Plat učiteľa roka Alexandra Šagalova, nesiaha ani na priemernú učiteľskú mzdu v Rusku. Tá sa v roku 2015 pohybovala tesne nad 32,5 tisíc.

Zdroj: YouTube/RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace