Putinův propagandista o útoku na Polsko - představuji si vjezd Kadyrovců do Varšavy

Putinův propagandista o útoku na Polsko - představuji si vjezd Kadyrovců do Varšavy
Autor fotografie: By Kremlin.ru, CC BY 4.0|Popisek: Putin a jeho propagandista
30 / 12 / 2022, 14:30

Ruský propagandista Vladimir Solovjov zase vyhrožuje Západu a Polsku útokem ruské armády. Tentokrát navrhl, aby čečenské speciální jednotky „Achmat“ vstoupily do Varšavy.

Vladimir Solovjov je jedním z předních propagandistů Vladimira Putina. Téměř denně se objevuje ve veřejnoprávních médiích sledovaných miliony Rusů. Hájí invazi Ruské federace na Ukrajinu a tvrdí, že za válečné zločiny je výhradně odpovědné NATO.

Do svého programu na televizní stanici Rossija 1 zve různé komentátory. Téměř rok se zde mluví téměř výhradně o Ukrajině a snaží se zde ospravedlnit útok na suverénní zemi. Společně také kritizují podporu vládě v Kyjevě. Nedávno v programu Vladimira Solovjova tvrdili, že Rusko se musí připravit na válku s NATO, protože se Polsko chystá zaútočit na Kaliningrad.

Sám Solovjov v jednom z nedávných vysílání řekl: „Západní země poskytují spoustu systémů protivzdušné obrany, těžké techniky a raket, což znamená, že jsou nyní nahé (bezbranné). To znamená, že je možné je zasáhnout."

„Dovedu si snadno představit, že speciální jednotky „Achmat“ vstupují do Varšavy, aby zkontrolovaly situaci,“ řekl propagandista.

Achmat je speciální jednotka tvořená asi 2 000 muži. lidé. Je součástí sil čečenských ozbrojenců pod vedením Ramzana Kadyrova.

Zdroj: tvp.info

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace