"Původní" přistěhovalci nechtějí nové imigranty: Deportujte je, okamžitě

&quote;Původní&quote; přistěhovalci nechtějí nové imigranty: Deportujte je, okamžitě
Autor: YouTube|Popisek: Deportujte je!
20 / 10 / 2016, 14:30

Paradoxní situace nastává v Německu. Původní přistěhovalci nenávidí nové uprchlíky. Série rozhovorů byla natočena v Berlíně mezi přistěhovalci/migranty, kteří v Německu pracují již celá desetiletí.

Poměrně překvapivé pro mnoho lidí může být to, že přistěhovalci žijící na Západě desítky let zcela nesouhlasí s přívalem milionů nelegálních přistěhovalců proudících do země pod záminkou, že jsou "uprchlíci". Stěžují si, že nová vlna nelegálních přistěhovalců konkuruje nejen Němcům, ale právě i přistěhovalcům, kteří zde dlouhodobě žijí.

Žena v prvním rozhovoru tvrdí, že se stala "katastrofa" a chce všechny uprchlíky okamžitě deportovat, protože žádný z nich do Německa nepatří. Ptá se, proč by jim někdo měl dávat klid, byty a další výhody zdarma a dodává, že nyní je voličem krajně pravicové NPD.

Muž, otec rodiny žijící a pracující v Německu posledních 40 let říká, že noví přistěhovalci, kteří přišli za poslední 2-3 roky způsobil v Německu tolik bordelu, že kdyby byl starosta Berlína, deportoval by je i za menší trestné činy. Nesmí se o tom ale mluvit, protože to je o "svobodné zemi" a "demokratických hodnotách""Co to ale vůbec znamená?" ptá se prošedivělý muž.

Podle jiného obchodníka Němci uprchli z městských center a ta jsou nyní plná cizinců a uprchíků, ale s těmi se nedá podnikat.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace