Rakúska polícia sa dostala do stretu s talianskymi aktivistami.

Rakúska polícia sa dostala do stretu s talianskymi aktivistami.
Popisek: ilustračný obrázok
01 / 05 / 2016, 14:45

Aktivisti z Talianska znovu protestovali na hraniciach, proti plánom Rakúska zaviesť na hraniciach nové, prísnejšie hraničné kontroly proti imigrantom. Aktivisti sa dostali do stretu s Rakúskou políciou. Podobné strety sa udiali už na začiatku apríla.

Rakúska polícia proti aktivistom tvrdo zasiahla. Pri hraničnom prechode Brenner rakúska polícia použila slzný plyn a obušky.

Polícia bola k tomuto kroku donútená potom čo stovky demonštrantov sa pokúsili preraziť policajne bariéry na prechode Brenner. Práve na tomto prechode, Rakúsko plánuje sprísniť bezpečnostné kontroly.

Stovky aktivistů demonstrovalo u Brenneru - nesouhlasí s uzavřením hranic

Taliansko s týmto krokom nesúhlasí, a tvrdí, že tento krok je porušenie pravidiel o voľnom pohybe osôb v Európskej únii. Informácie priniesol portál breitbart.com.

Německo varuje Itálii: Migranty k nám přes Brenner neposílejte.

VIDEO: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace