Jay-Z: 15 let vězení za útok nožem na večírku a rvačka ve výtahu se zuřivou příbuznou

Jay-Z: 15 let vězení za útok nožem na večírku a rvačka ve výtahu se zuřivou příbuznou
Popisek: Jay Z
04 / 06 / 2018, 18:30

Policejní zpráva zněla: Na večírku se poprali dva zdrogovaní černoši. Přesně tak to bylo – navíc jeden druhého pobodal. Tím, kdo bodal, byl rapper Jay-Z, budoucí manžel nejvíc sexy zpěvačky světa Beyoncé, a tím, kdo málem nepřežil, byl vlivný hudební producent Lance Un Rivera.

Důvodem rvačky byla údajná krádež nového alba rapera Jay Z. Psal se rok 1999, a kdyby dostal Jay-Z patnáct let, které ostatně i dostat měl, vyvíjela by se rapperská světová hudební scéna úplně jinak.

Proti útočníkovi svědčil napadený, viděli to svědci, nakonec však Jay-Z vyvázl jen s kaucí 50 tisíc dolarů a podmínkou. Na tiskové konferenci, obklopen nejlepšími právníky, prohlásil, že je nevinný, málem světec, a že by ani mouše neublížil.

psali jsme: Neviditelný Alfie: Utekl z vězení třikrát, aniž by strážní poznali, jak to vlastně udělal. Stal se vynikajícím právníkem

Této své „nové image“ se pak držel jako klíště – a úspěšně. Stal se jedním z nejbohatších lidí showbyznysu, majitelem oděvní značky Rocawear, patří mu hotely a výstavní síně, oženil se s kráskou, po které toužily desítky bohatých mužů napříč Amerikou.

Jay Z s manželkou Beyoncé

Jay-Z s manželkou Beyoncé

 

S drogami měl vždycky problémy. Jeho otec ho opustil ještě jako malého, vyrůstal s matkou Glorií Carter a bratrem, kterého ve dvanácti postřelil za krádež svých šperků. Ze střední školy vyhodili Jaye kvůli prodeji cracku.

psali jsme: Yuri Patricia Sanchez (22): Nejnebezpečnější žena Kolumbie, „milenka ďábla“. Zabila 14 mužů, než narazila na svého kata

Jay-Z se udržel i v roce 2014, když ho ve výtahu napadala sestra jeho ženy zpěvačka Solagne. Jen se bránil, když do něj bušila pěstí, kopala ho a plivala na něj. Incident zachytili kamery, které bohužel nezaznamenávaly zvuk. Není jasné, proč mu chtěla dát co proto, ale fakt je, že pak odjela autem se svou sestrou, zatímco Jay-Z zůstal sám.

Se svou dlouholetou přítelkyní - zpěvačkou a herečkou Beyoncé se oženil v roce 2008, o čtyři roky později mu porodila dceru Blue Ivy. V roce 2017 se stal otcem dvojčat chlapečka jménem Sir Carter a holčičky Rumi.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace