Reality show Utopia zajišťuje 37 kamer Panasonic AW-HE60

Reality show Utopia zajišťuje 37 kamer Panasonic AW-HE60
Autor fotografie: PANASONIC|Popisek: Utopia, Panasonic AW-HE60
14 / 04 / 2015, 14:45

Pro novou řadu německé verze nizozemské televizní reality show Utopia, která se začala vysílat minulý měsíc, byly vybrány kamery Panasonic AW-HE60.

Společnost Infostrada, která je technickým partnerem společnosti Talpa Global, zakoupila 37 PTZ kamer, které byly použity pro snímání uvnitř místností. Reality show v produkci společnosti ProSiebenSat.1 je vysílána úspěšně na německém televizním kanále SAT.1 a online od února 2015.

Kamery Panasonic AW-HE60 jsme si vybrali kvůli dobré kvalitě obrazu v podmínkách osvětlení, které jsme připravili v místnostech,“ řekl Willem Roskam, Globální technický konzultant show Utopia. „Hlavní výhodou je, že jsou vybaveny možností infračerveného snímání, které nám umožňuje používat kameru v noci, kdy se v místnosti nesvítí. Jsme velmi spokojení s kvalitou obsahu nasnímaného kamerami Panasonic AW-HE60.

Utopia je jednou z nejznámějších reality show na světě. V Nizozemsku je „Utopia“ vysílána denně na kanále SBS6 a má téměř čtyřnásobně větší sledovanost než je průměr kanálu ve vysílací špičce v brzký podvečer.

UTOPIA

Kamera AW-HE60 je vybavena snímačem 1/3 FulI-HD MOS, 18násobným optickým zoomem a 10násobným digitálním zoomem a je často používána pro snímání reality show, konferencí a vzdělávacích akcí.

 Panasonic AW-HE60

Andre Meterian, Ředitel pro Evropu, Rusko a SNS divize Panasonic Broadcast & Pro AV Solutions řekl: „Je skutečně vzrušující podílet se na frančíze Utopia. Reality show je nejlepší, když účastníci zapomenou na to, že jsou filmováni. Mimořádně tichý pohyb a schopnost infračerveného snímání kamery AW-HE60 je pro tento žánr vynikající.

Reality show Utopia

Zdroj: Stanislav Přibyl, stanislav.pribyl@pram.cz

 

Tagy článku