Řecký ostrov Lesbos okupuje 3000 nelegálních imigrantů. Ti se vzbouřili, musela zasahovat policie

Řecký ostrov Lesbos okupuje 3000 nelegálních imigrantů. Ti se vzbouřili, musela zasahovat policie
Autor fotografie: xaameriki.wordpress.com|Popisek: xaameriki
15 / 06 / 2015, 23:00

Řecký ostrov Lesbos zažívá dramatické okamžiky, musela zasahovat řecká policie. Situace v Evropě se dramaticky mění.

Podle serveru echo24.cz vypukly na řeckém ostrově Lesbos nepokoje, jejichž příčinou byl incident mezí Syřany a Iráčany s afghánskými imigranty v jednom z uprchlických táborů. Proti násilnostem zakročila řecká policie, která začala bez rozlišení všechny přistěhovalce bít. Tři lidé byli podle řeckých lékařů ošetřeni v nemocnici.Na protest proti policejnímu násilí několik lidí pochodovalo do města Mytilini.

Severní Itálie je v obležení imigrantů. Vzrostla drobná kriminalita, ale i organizovaná trestná činnost.

Podle dostupných informací panují na ostrově katastrofální životní podmínky v "uprchlických" táborech; není zde zavedena ani elektřina ani voda, panují zde neúnosné hygienické podmínky. Utečenci jsou úplně všude, bivakuji na chodnících, na náměstích, ulicích i veřejných budovách, například na místním celním úřadu nebo na ředitelství přístavu. 

Zdroj YouTube, Golden Dubs & Subs

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace