Režisér Oliver Stone: Obvinila ho sexbomba z Playboye, že jí před 26 lety sáhl na večírku na prso. On to popírá

Režisér Oliver Stone: Obvinila ho sexbomba z Playboye, že jí před 26 lety sáhl na večírku na prso. On to popírá
Popisek: Oliver Stone
23 / 06 / 2018, 18:30

Bohatí mocní muži nejen z Hollywoodu padají pod kosou kampaně MeToo jako stébla trávy. Proč je to tak snadné? A proč je to i ironické?

Ironické je to proto, že Hollywood je líhní Demokratické strany, která stojí za kampaní MeToo, která se rozjela na plné obrátky poté, co při prezidentských volbách dostala napráskáno její kandidátka Hillary Clintonová.

Drtivá většina obětí nenávistné kampaně MeToo jsou tak voliči Demokratické strany, jejichž jediným problémem je, že jsou muži. Mezi mnohými například režisér Oliver Stone (Četa, Doors, Takoví normální zabijáci, Svět podle Putina a další).

psali jsme: Sexbomba Katie May: Při pózování se jí zablokoval krk. Po zásahu maséra dostala infarkt

Snadné je to proto, že feministicko – neomarxististická síla za kampaní MeToo pod praporem genderové revoluce plně ovládá hlavní média, což naplno ukázala během voleb, když opakovaně udělala z Trumpa úchyla.

Snadné je to i proto, že ženy tvoří obrovskou kupní sílu, takže po jakémkoli nařčení (byť smyšleném, nebo neprůkazném) následuje hrozba inzerentů a investorů, že se stáhnou a pošlou tak projekt (film, TV pořad, časopis…) do kytek.

Režisér Stone se tak postavil do řady tisíců mužů, kteří kampani zničila život, nebo se o to aspoň pokusila. Jistě je jen náhoda, že útok proti němu následoval krátce po dokončení jeho dokumentu Svět podle Putina, ve kterém není ruský prezident (světe, div se) vykreslen jako démon, ale jako lidský a moudrý státník. Stone také těsně před obviněním natočil film na obranu producenta Harveyho Weinsteina.

psali jsme: Strašlivý zločin režiséra Jamese Tobacka: „Tiskl se na mě a šeptal, že mě chce vidět nahou,“ žaluje herečka. Přidalo se 300 dalších žen

Oliver Stone byl obviněn ze sexuálního napadení sexbombou z časopisu Playboy Carrie Stevensovou. Historka se měla odehrát, jak jinak, hluboko v minulosti – na večírku před 26 lety.

„Bylo mi tehdy 22 let,“ vzpomíná kráska, která se tehdy živila vlastním tělem, ale dodnes jí při té děsivé vzpomínce nezmizí z tváře slza. „Oliver šel kolem mě na večírku a sáhl mi na ňadro. Bylo to příšerné a dodnes z toho mám trauma. Nikdy nezapomenu jeho výraz – tvářil se jako by z něj něco vyšlo…“

„Takovým páprdům by to nemělo procházet. Normální je nasahat nikomu na ňadra nebo mezi nohy, jak to dělá například náš prezident. Ať si sahají sami na sebe.“

K obvinění Carrie Stevensové proti úspěšnému režisérovi se přidalo několik dalších žen, většinou hereček po konci kariéry. Mají prý z toho traumata a chtějí odškodné v řádech milionů dolarů.

Stevensová se po focení pro Playboy věnovala herecké dráze, později psala knihy o energetice. Režisér Stone všechna obvinění odmítá, označuje je za neprůkazná a násilí na ženách odsuzuje.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.