Řidič najel autem do davu lidí před londýnským muzeem. Několik z nich je zraněno

Řidič najel autem do davu lidí před londýnským muzeem. Několik z nich je zraněno
07 / 10 / 2017, 16:00

Několik lidí bylo zraněno poté, co řidič s autem vjel v Londýně na chodník před Natural History Museum.

/AKTUALIZOVÁNO/ Incident se odehrál dnes okolo půl třetí odpoledne londýnského času. Před Natural History Museum vjel na chodník s autem muž, který zranil 11 lidí. Na místě byl zpacifikován asi šesti lidmi, posléze byl zatčen přivolanou policií. Podle ní se v tomto případě nejdená o akt terorismu.

 

Server RT.com informoval, že řidič byl na místě incidentu zatčen. Podle britských místních médií měl muž najet autem do lidí na chodníku před Natural History Museum. Několik lidí je podle policie zraněných. Policie vyšetřuje, zda se jednalo úmysl, či nehodu.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com, independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.