Rio 2016: Ruský diplomat zastřelil lupiče, který se mu snažil ukrást auto

Rio 2016: Ruský diplomat zastřelil lupiče, který se mu snažil ukrást auto
Popisek: Ilustrační obrázek
05 / 08 / 2016, 01:15

Ruský diplomat zastřelil Brazilce, který se ho pokusil okrást v Rio de Janeiru v předvečer olympijských her. Informovala o tom místní média.

K incidentu došlo na Avenida das Americas, hlavní dopravní tepně mezi olympijským parkem a centrem města. Útočník se přiblížil k autu diplomata na motorce.

Podle deníku Globo Rus s útočníkem, který se mu pokoušel ukrást vozidlo, zápasil a využil své znalosti Jiu-Jitsu, vtáhl útočníka do auta, kde mu vzal zbraň a zastřelil ho. Komplic Brazilce na druhém motocyklu ujel.

Dopravní loupeže jsou v Brazílii běžné, a motoristé se doporučuje, aby měli zavřená okna a zamčené dveře, nemají reagovat, nebo se bránit. 

Zdroj: The Guardian

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace