Roste světová poptávka po bezpečnostních zařízeních, příležitost pro investice

Roste světová poptávka po bezpečnostních zařízeních, příležitost pro investice
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
02 / 04 / 2015, 13:00

Analytická zpráva od společnosti The Freedonia Group uvádí, že dojde k nárůstu poptávky po nových technologiích v oblasti zabezpečení až o 6,8 procenta do roku 2018.

Objem by mohl překročit částku 126 miliard dolarů v roce 2018. K největším ziskům si přijdou firmy z Asie, Střední a Jižní Ameriky, stejně z Afriky a Středního východu. Významné příležitosti budou na trzích v USA a západní Evropě.

"Technologické inovace a integrace zabezpečovacího zařízení s chytrými telefony a dalšími elektronickými zařízeními, stejně jako inteligentní osvětlení, topení a další stavební systémy, významně pomohou prodejům zabezpečovací techniky," uvádí firma ve svém prohlášení  "World Security Equipment ".   

Studie navíc zjistila, že elektronické zabezpečovací systémy představují více než dvě třetiny z celkové světové poptávky zabezpečovací techniky v roce 2013, a očekává se podstatně rychlejší růst tržeb než u mechanických zabezpečovacích systémů. 

Z jednotlivých národních trhů, očekávají tržní analytici nejrychlejší zisky v Indii a Číně, z nichž oba budou generovat dvouciferný meziroční růst v roce 2018. 

"V Mexiku, Jižní Africe, Turecku budou roční zisky nejméně osm procent," uvedl David Petina, analytik The Freedonia Group.

Růst bude tažen předpokládaným oživením na americkém trhu, především ve stavebnictví a v produktových inovacích; s tím souvisí i zvýšení HDP a zlepšené spotřebitelské příjmy. 

Zdroj: Freedonia Groupsecurityinfowatch.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace