VIDEO: Rozebrání zbraně snadno a hravě!

VIDEO: Rozebrání zbraně snadno a hravě!
29 / 03 / 2018, 13:30

CZ 75, jejímž konstruktérem byl František Koucký, netřeba představovat. Zbraň, která spatřila světlo světa už v roce 1975 je hojně využívána po celém světě. Údajně je jednou z nejoblíbenějších pistolí teroristů. Jak vypadá taková rozborka a sborka této zbraně?

Na začátek je důležité si určit bezpečný sektor. To znamená mířit ani ne doleva či doprava, nahoru nebo dolů, ale vždy jenom rovně, do prostoru, který je určen správcem střelnice nebo zkušebním komisařem, případně provozním řádem střelnice.

Ti, kdo ještě absolvovali základní vojenskou službu, si to jistě ještě pamatují, jak se taková rozborka a sborka dělá, ale pokud ne, nebo se to teprve učíte, rozhodně se podívejte na video, kde detailně zbraň popisují a rozebírají.

Dokáže se to naučit i ženské pohlaví? Podívejte se a posuďte sami.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival  - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace