Rozhodnutí takzvaného soudce bude anulováno, vyhrožuje Trump

Rozhodnutí takzvaného soudce bude anulováno, vyhrožuje Trump
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
04 / 02 / 2017, 19:45

Donalda Trumpa naštvalo zrušení jeho kontroverzního dekretu federálním soudem v Seattlu.

Poté, co federální soud v Seattlu v pátek dočasně prezidentský zablokoval dekret, který zakazuje občanům sedmi muslimských zemí vstup na půdu USA, reagoval Donald Trump, že toto ,,směšné" rozhodnutí bude zrušeno.

Na svém Twitteru ihned po rozhodnutí soudu napsal, že ,,názor tohoto takzvaného soudce, který nám v podstatě odnímá prosazování zákona, je směšné a bude anulováno"!

Trumpův kontroverzní dekret měl za následek zrušení kolem 60 000 víz a masové protesty v amerických státech. Ty žádají jeho okamžité zrušení.

Trump si však stojí za svým a jako příklad opodstatněnosti dekretu uvedl některé blízkovýchodní země, které s tímto nařízením souhlasí. Americký prezident také slíbil ,,svými cestami" antiimigrační dekret obnovit.

 

psali jsme:

Federální soud pozastavil platnost Trumpova dekretu proti migraci

VIDEO: Masakr, který se nikdy nestal. Trumpova poradkyně se ztrapnila v přímém přenosu

 

Zdroj: news.sky.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.