Rumunsko vyhostí ilegálního imigranta z Pákistánu. Podporoval globální džihád a IS

Rumunsko vyhostí ilegálního imigranta z Pákistánu. Podporoval globální džihád a IS
Autor: Dabiq
31 / 08 / 2016, 07:45

Pákistánec přijel do Rumunska loni ilegálně. Ve snaze získat povolení k trvalému pobytu v zemi se pak oženil s Rumunkou.

(ČTK) - Odvolací soud v Bukurešti včera rozhodl o vyhoštění pákistánského občana. Podle agentury AP ho shledal vinným z podpory islámských radikálů, čímž se stal hrozbou pro bezpečnost rumunského státu a společnosti. Zdroj: foxnews.com

Rumunská justice při rozhodování v tomto případu vycházela z podkladů poskytnutých tajnými službami. Odsouzený, který byl identifikován pouze iniciálami S.A., by podle rozsudku měl mít zakázaný vstup do země po dobu deseti let.

Agenti muže neustále sledovali a zjistili, že se zapojil do šíření propagandy pákistánských "teroristů" na internetu. Hájil přitom "nadřazenost muslimských extremistů" a "globální džihád" a zajímal se o podomácku vyráběná výbušná zařízení.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace