Rusa obžalovali ze 729 znásilnění. Z dcer v pěstounské péči si udělal sexuální otrokyně

Rusa obžalovali ze 729 znásilnění. Z dcer v pěstounské péči si udělal sexuální otrokyně
Popisek: znásilnění
27 / 06 / 2017, 10:30

Ojedinělý případ tolika znásilnění se odehrál v ruském městě Komsomolsk na Amuru.

Rus se měl dopouštět znásilnění na svých pěti dcerách, které měl v pěstounské péči ve městě ve městě Komsomolsk na Amuru.

Podle obvinění měl Rus znásilňovat těméř pět let nezletilé dívky a sexuální útoky se odehrávaly denně. Vyšetřování ojedinělého případu začalo poté, co se jedna ze znásilněných dívek svěřila své učitelce ve škole.

Posléze policie zatkla muže, jehož identitu média neuvádějí, a vznesla proti němu obvinění, které se týká stěží uvěřitelných 729 znásilnění, jichž se měl dopouštět v letech 2012 - 2047 vůči pěti dívkám, které měl v pěstounské péči.

Podle Listu The Siberian Times měl stát platit muži zhruba 20 000 rublů měsíčně (asi 7 800) za to, že se o všechny dívky bude starat. Pravidelné kontroly muže a jeho pěti dcer v pěstounské péči navíc nenaznačovaly, že by v rodině byly nějaké problémy.

Pokud by byl muž uznán vinným, může být uvězněn maximálně na 15 let.

 

psali jsme:

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace