Rusi posielajú do Sýrie roboty URAN -6

Rusi posielajú do Sýrie roboty URAN -6
Autor: mil.ru © RF ministerstvo obrany|Popisek: Uran 6
03 / 04 / 2016, 15:00

Rusi posielajú do Sýrie najmodernejšiu techniku na odmínovanie mín.

Ruskí špecialisti sú vybavený najmodernejšou technikou na odmínovanie, taktiež majú aj najmodernejšie ochranné prostriedky.

URAN - 6

Prešli niekoľko týždňovým výcvikom.Ich hlavnou úlohou je teraz odmínovanie mesta Palmýra. Spolu zo sýrskymi spojencami sa snažia v historickej časti mesta Palmýra zneškodniť všetky mini ktoré tu položili bojovníci Islamského štátu.

Roboty Uran - 6 už sú v Palmýre.

Ich najnovšou posilou sú nové robotické systémy Uran - 6. Roboty sú na diaľkové ničenie min a nástražných zariadení.

 

Zdroj: youtube, .realgearmilitary.eu

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace