Ruská dívka chce od svého chlapce „trofeje“ z Ukrajiny - bundu nebo něčí hlavu

Ruská dívka chce od svého chlapce „trofeje“ z Ukrajiny - bundu nebo něčí hlavu
Autor: Pixabay License Free for commercial use|Popisek: Ilustrační obrázek
19 / 09 / 2022, 10:00

Ukrajinská vojenská rozvědka v neděli zveřejnila telefonický rozhovor, ve kterém mladá Ruska z Moskvy přesvědčuje svého přítele, aby jí přinesl ,,trofeje" z války, vojenské bundy a nášivky z těl zabitých ukrajinských vojáků.

,,Záplaty, boty, vojenské bundy, které okupanti sundali z těl ukrajinských vojáků, kteří zahynuli v boji," to je vrchol snů prosté ruské dívky z blízkosti Moskvy.

Ze zveřejněné nahrávky vyplývá, že se chlapec chce vrátit domů a dívka ho přemlouvá, aby šel do války proti Ukrajině znovu jako žoldák z tzv. Wagnerovy skupiny a přinesl jí „spoustu vojenských bund a něčí hlavu“. ,,Dívka" zmiňuje také lidskou hlavu, kdy Ruska říká svému příteli, že kamarádce ukázala, jak wagnerovci usekli nějakému muži na frontě hlavu.

„Amorálnost ruské armády už dávno dosáhla dalšího dna, ale hanebné nakládání se zajatci a těly zabitých ukrajinských obránců nezůstane bez trestu,“ píše se v komentáři.

Podpora Rusů pro speciální operaci, jak přepadení Ukrajiny zločinný systém prezidenta Putina říká, je podle průzkumů deníku Kommersant vysoká a přes 60% Rusů by podpořilo nový útok na Kyjev

Zdroj: Telegram ukrajinské vojenské rozvědky, Kommersant

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace