Ruské letectvo nacvičuje na Deň víťazstva v Moskve.

Ruské letectvo nacvičuje na Deň víťazstva v Moskve.
Autor: Screenshot/Youtube
05 / 05 / 2016, 17:00

Helikoptéry a množstvo ruského letectva bolo súčasťou prvého, veľkého nácviku, na prehliadku Dňa víťazstva. Nácvik sa uskutočnil v Moskve vo štvrtok.

Počas osláv Dňa víťazstva, na Červené námestie nastúpi viacej ako 10 000 vojakov a takmer 200 kusov vojenskej techniky. Vo vzduchu bude takmer 100 lietadiel a vrtuľníkov.

 VIDEO: Nácvik ruského letectva


Počas prehliadky budú k videniu najnovšie stroje ruskej armády, napríklad tank T-14 Armata, samohybné dela Koalicia -SV, protitankový komplex Kornet-D, obrnený transportér Kurganec-25, a mnoho iných.
Prehliadka na Červenom námestí nebude jediná, ktorá sa v Rusku uskutoční na počesť 71. výročia Víťazstva vo Veľkej vlasteneckej vojne. Prehliadky sa budú konať po celom Rusku, celkovo sa prehliadok zúčastní približne 40 000 vojakov a takmer 1 000 kusov vojenskej techniky, približne v 25 mestách.

VIDEO: Prvý nácvik ruských vojakov na Victory Day, video priniesla TV ZVEZDA

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace