Ruské ministerstvo obrany predviedlo najnovšie lietadlo A-50U

Ruské ministerstvo obrany predviedlo najnovšie lietadlo A-50U
Autor fotografie: Autor: English: Alex Beltyukov - Photo http://russianplanes.net/images/to64000/063598.jpgGallery page http://russianplanes.net/|Popisek: Beriev A-50 ruských vzdušných síl
23 / 05 / 2016, 09:00

Ministerstvo obrany Ruska predviedlo najnovšie lietadlo včasného varovania a riadenia, A-50U.

Na Ministerstve obrany Ruskej federácie zdôrazňujú, že lietadla majú zlepšené ukazovatele doletu a prenosu rádiolokačných informácii na pozemné stanice. Taktiež majú aj zvýšené možnosti zachytenia a stabilného sledovania vzdušných objektov.

Ruská internetová televízia RT5 priniesla exkluzívne zábery A-50U. Vo svojom videu ukáže aj vnútro tohto lietadla. Videozáznam je natočený z letiska Severnyj, v meste Ivanov a má už takmer 300 000 zhliadnutí.

Technické údaje:

Posádka: Letecká posádka: 5
Misijná posádka: 10
Rozpätie krídel: 50,50 m
Dĺžka: 48,27 m
Výška: 14,80 m
Nosná plocha: 300 m2
Normálna vzletová hmotnosť: 190 000 kg
Objem paliva: 109480 l
Pohonná jednotka: 4 × turboventilátorový motor D-30KP, každý s ťahom 117,7 kN

Výkony

Cestovná rýchlosť: 800 km/h
Dolet: 7 500km
Dostup: 12 000 m

Zdroje: rt.com, youtube, wikipedia, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace