Rusko nabízí odměnu 50 milionů dolarů za dopadení teroristů.

Rusko nabízí odměnu 50 milionů dolarů za dopadení teroristů.
Autor fotografie: YouTube/screenshot
17 / 11 / 2015, 12:15

Co je víc? 224 obětí teroristického útoku IS na ruské letadlo v Egyptě nebo 132 lidí, kteří zahynuli při teroristických útocích v Paříži?

Ruská vláda nabízí odměnu 50 milionů dolarů každému, kdo jí pomůže zadržet osoby odpovědné za uložení bomby do ruského dopravního letadla, které se zřítilo minulý týden nad Sinajským poloostrovem. Dnes informaci zveřejnila agentura TASS.  

Psali jsem: Putin: Letadlo zničil IS, zostříme letecké útoky v Sýrii

Ruské bezpečnostní služby dnes oficiálně potvrdily, že pád dopravního letadla minulý měsíc na Sinaji způsobili teroristé z Islámského státu. Prezident Putin slíbil najít a potrestat ty, kdo stojí za touto tragédií.

Mimochodem, celý svět vyjadřuje soustrast Francii, kterou zasáhly v pátek drsné teroristické útoky. Lidé na sociálních sítích masivně vyjadřují podporu zemi galského kohouta, kde zemřelo 129 lidí. A Rusové se mezitím ptají: "Je snad život Francouze cennější než Rusa?" Narážejí tak na útok na jejich letadlo, který nepřežilo 224 lidí...Zdroj: zahranicni.eurozpravy.cz

"Jak to, že si nikdo nenechal natisknout na tričko nápis? Je sui Rusko? Je sui Petrohrad? Jak to, že před ambasádami Ruska v zemích EU lidé nepokládají květiny  a nerozžíhají svíčky? Jen světelné šou, kdy laser pokrývá dominantní budovy metropolí světa trikolorou, jež pro útěchu viny připomínají barvy ruské vlajky. Kde je paměť těchto lidí, kteří před rokem dělali stejné divadlo při truchlení za smrtí tuctu pařížských karikaturistů časopis Charlie Hebdo, které popravili islamisté; z té samé bandy hrdlořezů, co nyní postříleli přes 130 nevinných občanů Paříže?"

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.