Rusko předvede na vojensko-technickém fóru Army 2017 schopnosti svých podvodních robotů

Rusko předvede na vojensko-technickém fóru Army 2017 schopnosti svých podvodních robotů
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0)
21 / 08 / 2017, 10:15

Na ruském vojensko-technickém fóru Army 2017 budou předvedeni podvodní roboti.

Schopnosti ruských podvodních robotů budou ukázány na vojensko-technickém fóru Army 2017, Informaci potvrdil náměstek ministerstva obrany zodpovědný výzkumné aktivity Roman Kordyukov. Neupřesnil však, o jaké roboty půjde a jaké schopnosti předvedou. To se návštěvníci dozvědí přímo na místě.

Kromě toho chce Rusko při této významné mezinárodní příležitosti ukázat v praxi dalších 600 pokročilých zbraňových systémů.

psali jsme: Prvá ''bionická'' ryba na svete priniesla nečakaný úspech

,,Podvodní roboti budou předvedeni na jezeře Komsomolskoje. Zapojíme i naše námořní a antisabotážní potápěče v dynamicky pojaté show. Ti předvedou své schopnosti s použitím námořní robotiky," prohlásilo ruské ministerstvo obrany.

psali jsme: Americký špionážní podvodní dron GhostSwimmer

Tato ,,dynamická" show se podle Kordyukova bude lišit od předchozích ročníků. Detaily však prozradit nechtěl, stejně jako ministerstvo obrany, které zatím odmítlo specifikovat, jaké nové vojenské výrobky budou na vojensko-technickém fóru Army 2017 nakonec předvedeny.

Army 2017 se bude konat ve dnech 22.-27.8. na letišti v Kubince a na výcvikové střelnici v Alabinu.

 

Zdroj: tass.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace