Ruský politik – zatykač na Putina je pomsta pedofilů a LGBT z Velké Británie

Ruský politik – zatykač na Putina je pomsta pedofilů a LGBT z Velké Británie
Autor fotografie: Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)|Popisek: Ilustrační obrázek
20 / 03 / 2023, 09:00

Směšnou hypotézu, která se objevila na sociální síti Telegram, přinesl účet Logika Markova, patřící ruskému politikovi a propagandistovi.

Markov uvádí, že zatykač ICC v Haagu na zatčení Putina zorganizovala skupina pedofilů z Británie. Prý žalobce ICC Karim Ahmad Khan vydal příkaz k zatčení Putina kvůli „únosu dětí“ výměnou za brzké propuštění z vězení jeho bratra Imrana Ahmada Khana, který byl odsouzen za sexuální delikty.

Konzervativní poslanec a člen parlamentu Velké Británie byl odsouzen za sexuální napadení dětí v roce 2022. Podle Markova byl koncem února Imran propuštěn z vězení. A začátkem března jeho bratr vydal zatykač na Putina.

Markov dále napsal: „Tak to dopadne, celé tohle zvláštní téma s dětmi, které lepí na Putina. Lepidlo je pedofilové. Ze všech průšvihů u nás jsou tradičně podezřelé Spojené státy. Ale USA s tím nemají nic společného. USA jsou v konfliktu s ICC. Ukrajina je zde možná jen výmluva. A pomocí příkazu ICC se tajná společnost pedofilů mstí Putinovi za ruskou politiku posilování rodiny a proti LGBT propagandě a pedofilii."

Mezinárodní trestní soud ICC v Haagu vydal zatykač na ruského vůdce Vladimira Putina a zmocněnkyni Kremlu pro práva dětí Marii Lvovou-Bělovou. Soud zahájil jejich stíhání v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu, konkrétně kvůli únosům ukrajinských dětí z okupovaných území do Ruska. Tiskový mluvčí ruského prezidenta Peskov v prohlášení pro novináře poznamenal, že Rusko ICC neuznává.

,,Považujeme za pobuřující a nepřijatelné i jen nastolit toto téma (zatčení Putina)," řekl.

První osoba jakékoli země má mezinárodní imunitu. Rusko je podle Peskova jednou z nejmocnějších zemí světa s obrovským arzenálem jaderných zbraní a zatčení ruského vůdce může mít dramatické následky pro každou zemi, která se o to pokusí.

Pokud Putin odejde do důchodu, pak Ruská federace podle ústavy své občany do jiných zemí nevydává.

Zdroj: sociální síť Telegram, účet Logika Markova, pravda.ru

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.