Ruský útok zabil 48 členů jedné rodiny

Ruský útok zabil 48 členů jedné rodiny
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Ilustrační foto Su-34
18 / 10 / 2015, 18:00

Protiletecký kryt v centrální části syrského Homsu byl zničen během ruského útoku, zahynulo 48 lidí z jedné rodiny.

Moskva zahájila údery v oblasti Homsu, podle tiskového mluvčího ruské armády došlo k 36 náletům, které zničily 49 cílů, v oblastech Hama, Idlib, Latakia, Aleppo a u Damašku. V součinnosti s ruským letectvem zaútočila i syrská vládní vojska na skupiny al-Nusrá a další rebely.

Bohužel mezi nimi podle všeho byl i protiletecký kryt, kde se skrývala rozvětvená rodina. Podle místních aktivistů, kteří o tragédii informovali v neděli stanici Al Jazzera, zahynulo 48 lidí. Všichni byli členy jedné rodiny.

Zdroj: Al Jazeera

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace