Ruský vojenský vrtulník Ka-29 se zřítil do Baltského moře. Oba piloti zemřeli

Ruský vojenský vrtulník Ka-29 se zřítil do Baltského moře. Oba piloti zemřeli
Autor: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Ka-29
13 / 04 / 2018, 09:30

Agentura TASS informovala o havárii ruského vojenského vrtulníku Ka-29, který se zřítil do Baltského moře.

Podle agentury TASS se stroj zřítil do Baltského moře v oblasti Kaliningradu. Nehodu nepřežili oba piloti. Původní informace hovořily o jedné oběti nehody. Na místě se rozjely pátrací operace.

Vrtulník včera prováděl noční cvičný let půl hodiny před půlnocí moskevského času za běžných podmínek. Nic přitom nenasvědčovalo poruše stroje.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Zdroj: tass.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace